Куди не кинь оком, скрізь життєві хаки. У мене чомусь не дуже виходить. Скоріш навпраки. Замість хакнути життя чомусь частіше виходить його копнути.

з цього я п’ю

Десь зо два роки тому прочитав про сабж. Тобто про його всебічну корисність. Знайшов, де продають, купив за дивні в порівнянні з чаями гроші, залишився розчарованим. Смак трав’янисто гіркий, обіцяного припливу сил — ніц, якщо з чашки десь трохи розхлюпаєш, лишаються в’їдливі зеленувато-горохові плями. І коли їх одразу з поверхні не витерти, то виводяться лише з содою.

Є тут у Рівному кав’яренька, що зветься патріотично-просто „Кав’ярня на Петлюри“ (моя родина з Вінниці під час гостювання отримує заряд бадьорості лише від назви, на каву їх можна навіть не вести :)) З-поміж інших подібних вирізняється великим асортиментом мате, і не лише одеського фасування, а й автохтонним аргентинським.
mate_pack
а звідси беру, аби пити

Так от, мате звідти — то справді чарівна річ. Звісно, плями навіть крепші, але мені подарувала дружина калебасу зі срібною бомбільєю, і плями лишилися в минулому. А бадьорості в тілі без тахікардії і важкості в серці таки маємо, як було писано.

Але уся ця довга оповідь зводиться до того, що навіть за здатності мате стати чудовим життєвим хаком, не пийте його, дітоньки, наніч, коли досиджуєте останню годинку за компом перед сном  (хоч воно і здається таким природнім). Бо відсьорбавши навіть дві заправки гіркого напою, буде важко втриматись під ковдрою. Тиша і темрява навколо, і тепле тіло дружини під боком шепоче: «Спи», а сон тобі не йде. Через годину чи дві, коли очі вже починають злипатись, ти розумієш, що заснути не зможеш, якщо метаболізована рідина і надалі залишатиметься у міхурі. І так тричі. Засинаєш ти вже о четвертій тридцять.

Хакнути можна занадто…

Advertisements