Понеділок, 9 листопада, вже майже збіг, а я тільки щойно усвідомив, як багато пропущено нагод привітати навколишніх. Виявляється, день видався багатий на знаменні події. Але краще пізно, ніж рано ніколи, тому поїхали:

 1. Усіх українців та українофілів вітаю з Днем української писемності. Усім україномовним блогерам (вкупі з ЗеленКавою) до привітання приєдную побажання чистоти мови та грамотності у дописах.
 2. Усіх своїх безпосередніх колег (хоч вони і «сєктанти», ги-ги) вітаю з професійним днем християнських просвітників — днем пам’яті преподобного Нестора Літописця, їхнього (просвітників) покровителя. Побажаю лиш тісніше триматись Бога, що сам є досконалим Світлом, і від Нього мати чистий розум.
  Нестор
 3. Небайдужих до занепаду совєцької системи та розгулу демократії у світі вітаю з початком руйнування Берлінського муру.
 4. Мешканців Донецька вітаю з річницею перейменування міста (колишня назва — Сталіне).
 5. Мешканців Франківська так само вітаю з річницею перейменування міста (хоч стара назва мені особисто подобається більше) .
 6. Людей доброї волі вітаю з міжнародним днем проти фашизму, расизму та антисемітизму. Фашистам, расистам та антисемітам висловлюю співчуття та протест з даної нагоди.
 7. Усіх споживачів вітаю з міжнародним днем якості. Відтак бажаю, щоб усе, що походить від вас, було якісним.
 8. Якщо серед читачів раптом є любителі східної екзотики, то їх вітаю з Дівалі.
  дівалі
 9. Хардкорних любителів східної екзотики вітаю з Днем незалежності Камбоджі.
 10. Несторів, Андріїв, Капітолін, Еротіїд та Марків вітаю з іменинами.

А що день вже закінчився майже і привітання вийдуть запізними, так що мало хто ще встигне їх сьогодні отримати, то всім бажаю щасливого й успішного вівторка та міцного здоров’я навіть на фоні передвиборної епідемії грипу.


P.S. У коментах зчинився холіварчик, тому усі холіварні коменти підчищено, холівар перенесено сюди. Подальші холіварні коменти будуть знищені.

Advertisements