Грудень вирує життям, люди готуються до свят. Мене не обминув теж, поділюсь декількома грудневими радощами.

Хто з якоїсь нікому незрозумілої причини не знає, повідомляю — я стараюсь бути якісним цікавим татом, що проводить з дітьми багато часу. Життя постійно цьому чинить перепони, зокрема у вигляді бажання зі сторони моїх найкращих у світі нащадків усе нових видів спільної діяльності.

Похвалюсь нашою художньою творчістю у ролі скульпторів. Техніка десь чесно підглянута у того, хто підглянув раніш за мене, але шукати посилання ліньки і мало часу, тому лиш результати:

  1. Пробний левик, схожий на собачку чи невідомого звіря́

 1. Далі готували сніговика у школу на конкурс новорічної (совдеповий термін, бо ж тра’ «різдвяної») іграшки.
   • Для найбільшої кулі використовували баскетбольний м’яч:
   • Для середньої чомусь м’яча вдома не знайшли

   • Меншу зробили на основі якогось іграшкового м’ячика
   • Далі починалась хірургія. Включаючи нарощування шкіри і пластичну хірургію лиця
   • Ось що вийшло в результаті


  Ніби непогано.

Зовсім неочікувано стався подарунок від Христі в Жовтих Окулярах.

Величезно-ледь-не-різдвяно-приємний сюрприз, реально забу́стив настрій до кінця тижня (так здається станом на середу).

Це ж крутєйша круть — мати чашку за мільярдом своїх псевдо українською та есперанто, і ще з урлякою свого блогу. Певно, буду писати регулярніше — виправдатись забутою адресою не вийде.

Одним з найприємніших моментів, зв’язаних з подарунком, було влаштуванння сеансу випєндрьожу перед колегами. Дякую, Христинко, за подарунок, за повні кишені приємних відчуттів, за нагоду потішити власне Еґо. Колегам дякую за достойну реакцію. Без вас сеанс не був би настільки втішним. Перед малечею, наприклад, повипендрюватись не вдалось.
Хельга (10): «Тоже мне. Папе подарили чашку с буковками разными и пластилиновыми зернышками кофе. И зачем помногу раз одно и то же слово писать, и так ведь понятно?» Матіас (5): «Засем я тойка с табой на посьту хадий? Так даеко хадить, а чяска без кайтинок»


Advertisements